Hírek

A Bridgestone Europe Club 46 elnevezésű akciót indít Valentino Rossi-val

02 április 2014

Valentino Rossi

A Bridgestone a 2014-es szezonban hét versenyt indít; 46 győztes minden futamban!

Az egyes versenyeken két szerencsés nyertes felülmúlhatatlan díjban részesül – ami egy  VIP MotoGP élmény, ill. találkozás Valentino Rossi-val.

A Bridgestone Europe  a kilencszeres világbajnok Valentino Rossi-val együttműködésben beindította  Club46 elnevezésű reklámkampányát. A kampány célja a motorosok ösztönzése Rossi versenyeivel és azzal a felülmúlhatatlan ajándékkal, hogy szermélyesen találkozhatnak minden idők leghíresebb motorversenyzőjével és személyesen üdvözölhetik őt.

A Bridgestone, a MotoGP hivatalos abroncs beszállítója motorabroncs fejlesztési tanácsadónak kérte fel  Valentino Rossi-t és e partnerség megünneplésére hozta létre a Club 46 kampányt, amelyen exkluzív, Rossi-díjakat ajánl fel a MotoGP-nek és a motorsport kedvelőinek.

Összesen hét európai verseny kerül megrendezésre 46 szerencsés győztessel, akik hihetetlen díjakat vihetnek haza, köztük a Bridgestone és VR46 közös márkájú portékákat. Két szerencsés győztes fő díja életük nagy eseménye lesz; bepillantás a MotoGP kulisszái mögé és találkozás Valentino Rossi-val.

A versenyen történő részvétel részletei a www.bridgestoneclub46.eu honlapon találhatók és a győztesek a honlap Hírességek Falára kerülnek fel.

"A Bridgestone-nak örömére szolgál, hogy a motorosok számára első kézből teheti  lehetővé a MotoGP versenyeket és a találkozót Valentino-val,” nyilatkozta Jake Rønsholt, a Bridgestone Europe Vállalati Kommunikációs Igazgatója  “Nagyon készülünk rá, hogy a pillanatot minden győztes számára emlékezetessé tegyük!”

A Bridgestone-nak örömére szolgál, hogy a motorosok számára első kézből teheti lehetővé a MotoGP versenyeket és a találkozót Valentino-val.